.پرسش: آلت من کوچک است و نمی توانم همسرم را راضی کنم. – چگونه می توانم آلتم را بزرگ کنم. دو فرزند دارم و از اين نظر مشکلی ندارم اما در مورد انداره آلتم ناراحتم

Q & A with Dr. Sara

پاسخ: بايد اول ديد که معيارتان برای سنجش اندازه آلتتان چه بوده. با کسی مقايسه کرده ايد؟ با هنرپيشه‌های فيلم‌های تجاری و پورن خودتان را مقايسه می کنيد که بارها عمل جراحی انجام داده اند و بعضا حتی آلتشان هيچگونه حسی ندارد؟ و يا اينطوری که اشاره کرده ايد شريک جنسی داريد و ايشان ناراضی هستند؟

ببينيد، بيشترين گيرنده‌های عصبی در ناحيه تناسلی خانمها در کليتوريس يعنی قسمتی که بالای مجرای ادرارشان است وجود دارد که اين اصلا ربطی به داخل واژن ندارد و می شود حتی بدون دخول از طريق تحريک اين منطقه به خانم لذت داد.

منطقه بعدی که حساس است بيرون واژن، دهانه ورودی آن و منطقه محدودی از ابتدای واژن است که تنها قسمت ابتدايی آلت تناسلی مردانه برای تحريک اين منطقه کافی است. در ضمن واژن حالت ارتجاعی دارد يعنی از انگشت دست تا سر يک بچه به هنگام تولد را در خودش جا می دهد و دورش را ميگيرد.

بنابراين قطر آلت مردانه تاثير چندانی نمی تواند در ارضا کردن خانم داشته باشد چون واژن خودش را تطبيق می دهد. در مورد طول آلت هم بايد بگويم که کل فاصله دهانه واژن تا انتهای آن تقريبا به اندازه طول انگشت  دست است بنابراين هر آلت تناسلی که حداقل در اين حد باشد ميتواند کل حجم واژن را پر کند.

در مجموع برای خانم‌ها بيشترپيش نوازی توام با همدلی، صميميت، مهر ورزی و درک متقابل مهم است تا داشتن شريک جنسی با آلت تناسلی خيلی بزرگ.(andazeye متوسط یک آلت مردانه حدود ۹ تا ۱۰ سانتیمتر در هنگام نعوظ است). ذکر  این نکته هم لازم است که داشتن آلت بزرگ لزوما مثبت نیست چون ممکن است برای شریک جنسیتان درد و ناراحتی‌ ایجاد کند.

در مورد اندازه آلت تناسلی و ابزارها و داروهای تجاری که در اين مورد رايج است بايد بگويم که بعد از سن بلوغ دارويی برای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی وجود ندارد و ابزارهايی هم که بصورت تجاری تبليغ می شوند در دراز مدت یا بی‌اثر هستند, یا روی پوست نوک آلت تاثیر دارند که فقط ظاهرش را به نظر بزرگتر نشان میدهد.

تنها راه جراحی باقی می ماند که آن هم در تمامی موارد به رضايت فرد ختم نمیشود. این معمولا  به دليل شکل ناهماهنگی است که ممکن است پس از جراحی ایجاد شود، یا آسیب دیدن اعصاب ناحیه‌ی تناسلی‌ و کم شدن حس آن منطقه، یا عدم رضایت شریک جنسی‌ فرد است. در پژوهش‌هایی‌ که انجام شده گزارش شده که اشخاصی‌ که تحت این عمل‌ها قرار گرفته اند لزوما راضی‌ نیستند چون مشکل بالینی نداشته اند (مثلا ناتوانی انجام دخول)  بلکه مساله بیشتر کمبود اعتماد به نفس بوده. بنابرین من فکر می‌کنم اگر روی تکنیک و نحوهٔ برقراری ارتباطان با همسرتان بیشتر کار کنید در دراز مدت نتیجهٔ بهتری می‌گیرید تا اینکه زیر تیغ جراحی بروید. اما در نهایت تصمیم با شماست.

 


For more advice and thoughts directly from Dr. Sara, subscribe to the mailing list!
3 Responses to “.پرسش: آلت من کوچک است و نمی توانم همسرم را راضی کنم. – چگونه می توانم آلتم را بزرگ کنم. دو فرزند دارم و از اين نظر مشکلی ندارم اما در مورد انداره آلتم ناراحتم”
 1. angel

  نظر تون عالی است من هم به همین باور بودم

 2. farzad

  سلام
  میخواستم بپرسم که آیا دارویی است که در دنیا درست شده باشه که در بزرگ کردن طول وقطر آلت تاثی داشته باشه یا خود شما کدام دارو را برای بزرگ کردن سایز آلت پیشنهاد میدهید

  باتشکر

 3. Dr. Sara

  سلام. داروهای زیادی با این عناوین به بازار ارائه شده اند اما پس از سن بلوغ تنها عمل جراحی و مداخلات فیزیکی‌ (مثل تزریق کلاژن و غیره) میتواند به طول یا قطر آلت مردانه اضافه کند.

Recent Facebook posts

Try to use #positive #words about yourself. Whatever you say about yourself will become your #partner’s..

24 likes2 hours ago

Let’s use inner #labia & outer labia instead of labia majora and minora which gives the wrong msg that..

47 likes3 days ago

Discount for Dr.Sara’s Community! :: Official Website of Dr. Sara Nasserzadeh :: Author :...

Suggested #gifts for the #holidays. I picked my favorites from #Lelo. See the list here: https://t.co/uSn9v3lxCp..

17 likes4 days ago

Dr. Sara on Twitter

Dr. Sara’s Book


Order it

The Orgasm Answer Guide
by Barry Komisaruk, Beverly Whipple, Sara Nasserzadeh, and Carlos Beyer-Flores

Blog Archives

December 2015
M T W T F S S
« Nov    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031